Telefon

0541 877 47 86

Elit CNC

İmalat Sanayisi Anahtar Sektör Haline Geldi.

MDF Kesim
MDF üzerine oyma, gravür, kesim ve benzeri işlemler amaca ve isteğe bağlı cnc işleme yapılmaktadır. Mimari projelerinizde birden fazla program dillerini ve nasıl süreç geçirileceği konusunda son derece tecrübe sahibi oluşumuzu 10 yılı aşan bilgi birikimimize borcluyuz.

2D İşleme 
Çeşitli materyaller üzerinde kabartma oyma işlemi yapılmadan sadece ebatlama tarzında yapılan işlemdir. İstenilen ölçü ve materyallerde cnc router kesim fason kesim hizmeti vermekteyiz. Bir cnc işleme merkezinde beklenen asıl hizmet düzgün kesilmiş, ölçülendirilmiş çapaksız kesimdir. Bu beklentilerin karşılanmaması kullanılan cnc router ve kesim yapılan kesici takımlarla doğru orantılıdır. Eğer cnc router yıpranmış yada basit materyallerden imal edilmiş ise bu yapılan işe tamamen yansımaktadır ayrıca kullanılan kesici takımın kalite ve ne sıklıkla değişim yapıldığıda önemlidir. Zira makinada materyale bağlı olarak yürüme hızları ve kesici takımın dakikada yaptığı devir iyi ayarlanmamışsa bu kesici takımın hızlı bir şekilde körlenmesine yada kırılmasına neden olur. Daha iyi bilgi almak için irtibata geçmenizde fayda vardır.

İnşaat

Sanayi

kesim

3D İşleme 
Cnc Kalıp Model İşleme Emjeksiyon, termoformik vakum, pres yöntemi ile baskı ve benzeri tekniklerle oluşturulmak içindir ürün için Lütfen gereken dişi yada erkek ürün formuna sahip malzemenin işlenmesi konusunda uzman alt yapıya sahip bir firmayız. Döküm kalıp modelleme, şişirme kalıpları, baskı kalıp, strafor döküm kalıp …

Pleksi Kesim 
Kullanışlı olması ve işlenmesi kolay bir malzeme olduğundan en çok tercih edilen materyaller arasında yer almaktadır. Başlıca kullanım alanları reklam sektörü başta olmak üzere otomativ, sağlık, mobilya, ev dekorasyon, mutfak banyo, endüstriyel alanlar vb.Pleksi Kesim Kullanışlı olması ve işlenmesi kolay bir malzeme olduğundan en çok tercih edilen materyaller arasında yer almaktadır. Başlıca kullanım alanları reklam sektörü başta olmak üzere otomativ, sağlık, mobilya, ev dekorasyon, mutfak banyo, endüstriyel alanlar vb.

CNC Router İmalat 
CNC Router Bir bilgisayar sayısal kontrol yönlendiricisi, tipik olarak ahşap, kompozitler, alüminyum, çelik, plastik, cam ve köpükler gibi çeşitli malzemeleri kesmek için kullanılan bir iş mili olarak elle tutulan bir yönlendiriciyi monte eden bilgisayar kontrollü bir kesme makinesidir.

CNC Arıza-Servis-Bakım 
Bakımları düzgün yapılmış bir CNC makine ile problemsiz üretim yapılırken bakımları yapılmamış bir CNC makine ile parça imalatı mümkün olmayacaktır.Parça imalatı yapılsa dahi bakımsızlıktan dolayı eksik ve hatalı ürünler ortaya çıkacaktır.

Cnc router imalat Cnc arıza servis- bakım